Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się dnia

2 września 2019 roku.

8.00 -  Msza Święta w kościele NMP Wspomożenia Wiernych  przy Al.  Korfantego /zbiórka uczniów klas II-VIII przed szkołą przy ul. Dekerta 1 o godz. 7.40/

Uczniowie klas pierwszych uczestniczą we Mszy Św. pod opieką Rodziców lub Opiekunów

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Zapisy na obiady w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Rodzice

Uprzejmie prosimy o zapisywanie uczniów na obiady szkolne w roku szkolnym 2019/2020 u P. Intendentki do 02.09.2019 r.

Wakacje 2019

lato

Katowice, 19 czerwca 2019

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły

Kochani Uczniowie.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam na wakacje wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wam Drodzy Rodzice i Opiekunowie dziękuję za wsparcie, okazywaną szkole sympatię i wszelką pomoc. Życzę wspaniałych wakacji.

Moim nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za wytężoną pracę edukacyjno - wychowawczą, trudy codziennego dnia, z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wakacyjnym pozdrowieniem

mgr Aleksandra Musioł