BIP

Uwaga

Kiermasz Świąteczny w naszej szkole

Grudzień w naszej szkole jest miesiącem, który kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia. Poprzedzają je różne artystyczne działania, których efekty końcowe można było podziwiać na dorocznym kiermaszu szkolnym. W tym roku pieniądze przeznaczamy na wzbogacenie biblioteki szkolnej o nowe pozycje książkowe.

Kiermasz odbył się 18 grudnia. W holu ustawiono odświętnie nakryte stoliki, przy których zasiedli goście. Mogli oni spróbować doskonałych wypiekó przygotowanych przez ucznió wszystkich klas, napić się kawy lub herbaty i przyłączyć się do chóru szkolnego śpiewającego kolędy. Sprzedawano ciasta, znakomity chleb ze smalcem, domowe wyroby naszych mam.

 

Cały korytarz stał się oknem wystawowym, gdzie można było podziwiać i kupować świąteczne słoiki, ozdoby na choinkę, kartki z życzeniami. Całe przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem, a goście wyszli w bardzo dobrych humorach.

 

W szkole przy ulicy Józefowskiej można było zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce i spotkać się ze świętym Mikołajem.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego dnia:FILM

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.