BIP

Uwaga

Zakończenie roku szkolnego klas 8

pobraneWe wtorek 18.06.2019r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas ósmych, na którą zostali zaproszeni: dyrekcja, nauczyciele i rodzice. Spotkanie przebiegało w podniosłej i niezwykle wzruszającej atmosferze.

Pani dyrektor mgr Aleksandra Musioł podziękowała nauczycielom i uczniom za osiem wspólnie spędzonych lat, arodzicom za owocną współpracę i wysiłek włożony w wychowanie dzieci. Efektem tego były liczne wyróżnienia i nagrody.

W tym ostatnim dniu, uczniowie klas ósmych wystąpili w przedstawieniu „Jak to było w 17-nastce", wywołując radość i aplauz publiczności.

Po uroczystości, rodzice zaprosili Dyrekcję i nauczycieli na poczęstunek. Był to czas na wspólne rozmowy, wzruszenia i refleksje.

GALERIA

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.