BIP

Uwaga

Osiągnięcia w konkursach i zawodach

2017/2018

12 października 2017 r. reprezentacja naszej szkoły rocznik 2005 i młodsi w składzie: Wasylewicz Borys, Pirkos Paweł, Hadzik Bartłomiej, Burski Jakub, Sulowski Radosław, Wojtacha Jakub, Gadomski Jakub, Wiśniewski Oskar i Wiśniewski Nikodem rozgrywała mecze w ramach eliminacji w piłce nożnej o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych zajmując I miejsce w grupie i awansując do półfinałów.

 

 

 

 

Czerwiec

Uczniowie klasy sportowej brali udział w Mistrzostwach Polski Młodzików ( roczniki 1997 -1999) w szabli, które odbyły się 11-12 czerwca w Koninie.
W pierwszym dniu walczono indywidualne i  dwie z naszych zawodniczek  znalazły się w pierwszej dziesiątce 7 miejsce w finale zajeła Oliwia Brol a dziewiąte Magdalena, kolejne dziewczyny zajęły odpowiednio miejsca Paulina Misterka 25 a Magdalena Purzyńska była 30. Startowało blisko 70 szablistek.
W zawodach chłopców najlepiej z naszych uczniów zaprezentował się Tomasz Gądzik zajmując 22 miejsce w stawce 64 zawodników.
W drugim dniu odbywały się zawody drużynowe w których drużyna dziewczyn wywalczyła czwarte miejsce wygrywając w ćwierćfinale z drużyną z Warszawy, w półfinale przegrały z drużyną z Sosnowca a w meczu o trzecie miejsce nieznacznie uległy drużynie gospodarzy z Konina. Drużyna naszych uczenic walczyła w składzie: Magdalena, Oliwia Brol, Paulina Misterka, Magdalena Purzyńska) Czwarte miejsce  na Mistrzostwach Polski jest ich bardzo dużym sukcesem, szczególnie iż nie były one najstarsze w tej kategorii i będą miały szanse jeszcze w przyszłym roku. Chłopcy w turnieju drużynowym zajęli dziewiąte miejsce, wygrywając dwa ważne mecze.

Maj

Kwiecień

Marzec

Luty

Styczeń
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.