Konkurs ogólnopolski "Pan Karp" 2015

Towarzystwo Promocji Ryb „Pan Karp” ogłasza konkurs ogólnopolski dla dzieci uczęszczających od „zerówki” do klasy szóstej szkoły podstawowej, w następujących dwóch kategoriach:
1. Plastycznej na „NAJPIĘKNIEJSZY TALERZ KARPIOWY”, którego celem jest pokazanie korzyści z jedzenia polskich ryb hodowlanych dla zdrowia dzieci i dorosłych. Prace powinny być wykonane w technikach: rysunek, grafika, malarstwo/tempera, kolorowe tusze, farby olejne, akwarele, pastele olejne i suche, z form przestrzennych wyłącznie wyklejanki. Format maksymalnie do A2.
2. Teatralnej - etiudy/scenki max. do 10 min. na podstawie tekstów z książki "Historia Karpiem Pisana" (pobierz bajkę). Prace należy przesyłać na nośnikach DVD.

Prosimy przesyłać prace do dnia 15 maja 2015 r. na adres:

Centrum Dofinansowania EUROEXPERT
ul. Lelewela 33