BIP

Uwaga

Wycieczka do Skansenu w Chorzowie

Dnia 26 października 2017 r. w ramach szkolnego projektu regionalnego "Śladami historii Śląska", uczniowie klasy 4 b wybrali się na wycieczkę do Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie.

 

 

skansen1     skansen2

 

 

skansen6

 

 

 

Gdy dotarliśmy na miejsce razem z klasami czwartymi udaliśmy się na ognisko gdzie upiekliśmy pyszne kiełbaski. Po udanym ognisku wraz z panem przewodnikiem wybraliśmy się na lekcje muzealną "W starej szkole". Czytaliśmy fragmenty starego Elementarza i pisaliśmy stalówką na kartkach. Dowiedzieli się również czym różni się współczesna szkoła od dawnej. Po zajęciach w starej szkole wyruszyliśmy, na krótki spacer po terenie parku. Zajęcia w Skansenie bardzo się wszystkim podobały :)

 

 

skansen3   skansen8

 

 

skansen5  skansen7

 

 

 

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.