BIP

Uwaga

Ogółnopolski Turniej Ząbki i Podkowa Leśna

Ogólnopolski Turniej Szermierczy Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców „Młodzi Waleczni” – Ząbki – 06.10.2018.

W dniu 6 października 2016 r odbył się Ogólnopolski Turniej w szabli młodzików i dzieci w Ząbkach koło Warszawy . Z naszej szkoły startowało   10 uczniów (4 zawodników i 6 zawodniczek).

W zawodach wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w eliminacjach grupowych, niektórzy wygrali w nich nawet po kilka walk, i wszyscy awansowali do fazy pucharowej w której w większości wygrała swoją pierwszą walkę.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca kategoria młodzika:

26. Dawid Dudek

28. Maciej Walczak

42. Aleksander Świerz

W tej kategorii drugie miejsce zdobył Michał Pardela były uczeń poprzedniej klasy sportowej

W kategorii dzieci – chłopcy:

10. Oskar Zamośny

Miejsca dziewcząt w turnieju młodziczek to:

18. Oliwia Gogoła

22. Zuzanna Krot

28. Lena Stawiarz

47. Kinga Ciociorka

W kategorii dzieci – dziewczęta:

6. Michalina Walczak

7. Olga Krot

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie iż nasi zawodnicy byli jednymi z najmłodszych na tym turnieju młodzika i mieli potraktować te zawody szkoleniowo, a wyniki które zajęli są bardzo dobre.

Ogólnopolski Turniej Szermierczy Dzieci w szabli dziewcząt i chłopców „Podkowiańska Szabla” – Podkowa Leśna – 29.09.2018.

29 września w Podkowie Leśnej obył się Ogólnopolski Turniej Szermierczy Młodzików w szabli w zawodach mieliśmy jednego przedstawiciela – Igora Koczwarę który po udanej eliminacji grupowej zanotował trzy zwycięstwa awansował do fazy pucharowej w której wygrał pierwszą walkę i dostał się do najlepszej „32” . Igor ostatecznie zajął 27 miejsce w kategorii młodzika ( rocznik 2005 – 2007 ) co jest jego bardzo dobrym wynikiem.

  • FB_IMG_1539084193651
  • FB_IMG_1539084357830
  • podkowianska szabla
  • zabki 1
  • zabki

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.