BIP

Uwaga

Challenge Wratislavia 2019

Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia we Wrocławiu - 25.03.2019.

 

W dniu 25 marca 2019 we Wrocławiu odbył się Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia w szabli , uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata w szermierce dla dzieci w trzech kategoriach.

 

Reprezentacja uczniów klasy sportowej miała możliwość udziału w największym międzynarodowym turnieju szermierczym dla dzieci do lat 15 ( w samej konkurencji - szabli startowało powyżej 700 osób ).                    Zawodnicy z klasy startowali w średniej kategorii wiekowej ( rocznik 2006 i 2007 ), w której byli najmłodszym rocznikiem, oraz w najmłodszej kategorii wiekowej ( rocznik 2008 ).

 

W najmłodszej kategorii wiekowej startował tylko Oskar Zamośny, który w grupie eliminacyjnej wygrał dwa pojedynki i zakwalifikował się do fazy pucharowej w której przegrał swój pojedynek o najlepszą 32 i ostatecznie zajął 43 miejsce.

W kategorii średniej ( roczniki 2006 i 2007 ) startowali pozostali nasi uczniowie z klasy sportowej. Po walkach w grupie w, których prawie z każdemu z naszych zawodników udało się wygrać jakąś walkę do fazy pucharowej awansował Igor Koczwara który po bardzo dobrej walce musiał znać wyższość zawodnika z Niemiec przegrywając 10 do 12. Miejsca naszych zawodników to w konkurencji dziewcząt Oliwia Gogoła 77 Zuzanna Krot 92 a konkurencji chłopców Igor Koczwara 96, Borys Krawczyk 109 Aleksander Świerz 111.

Reasumując wyjazdu na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia spełnił zakładane cele pod względem integracyjnym, organizacyjnym i merytorycznym.

  • bilbord
  • igor walka
  • igor
  • oskar walka
  • pastwa
  • plakat
  • zuza

Simple Image Gallery Extended

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.