Ogólnopolski Turniej Młodzików w Koninie - kwiecień 2019

W dniu 6 kwietnia 2019 odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie. W turnieju ogólnopolskim z klasy sportowej startowało 7 uczniów (5 zawodników i 2 zawodniczki).

W kategorii chłopców wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w eliminacji grupowej, niektórzy wygrali w nich j nawet po kilka walk, i prawie wszyscy awansowali do fazy pucharowej.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

35. Maciej Walczak

39. Igor Koczwara

40. Borys Krawczyk

44. Oskar Zamośny

64. Dawid Dudek

W kategorii dziewcząt walczyły Lena Stawiarz i Kinga Cieciorko, które wygrały kilka walk i awansowały do fazy pucharowej turnieju.

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

42. Lena Stawiarz

43. Kinga Ciociorko

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie iż nasi zawodnicy byli jednymi z najmłodszych na tym turnieju, każdy z nich poprawił swój wynik z bardzo podobnego turnieju ,który odbył się również w koninie listopadzie zeszłego roku, a mieli potraktować te zawody ściśle szkoleniowo.

• igor i maciek
  • igor