Szermierczy Turniej " Szabla Skrzetuskiego" - Wołomin 2019

W dniu 1 czerwca 2019 r odbył się Turniej Szermierczy „ Szabla Skrzetuskiego” w szabli dziewcząt i chłopców”

Turniej odbywał się w dwu kategoriach wiekowych -   pięciu uczniów naszej szkoły startowało w kategorii młodzika.

Wszyscy nasi zawodnicy z powodzeniem walczyli w eliminacji grupowej, wygrywając w niej po kilka walk. W fazie pucharowej turnieju Igor Koczwara po pokonaniu kolegi klubowego Maćka Walczaka 12:4 dostał się do najlepszej 16. Również o 16 przegrał Olek Świerz z Białorusinem, a Zuza Krot oraz Lena Stawiarz przegrały swoje pierwsze walki pucharowe z o wiele starszymi zawodniczkami. Gratulacje za wytrwałość i walkę do końca.

PS Szczególne podziękowania dla rodziców za organizację wyjazdu na w/w zawody.

• IMG_6119 1

Simple Image Gallery Extended