BIP

Uwaga

Darmowe bilety KZKGOP

Na prośbę Urzędu Miasta Katowice informujemy, że z dniem 1 stycznia 2018 roku wejdzie w życie zintegrowany system taryfowo- biletowy. Zasadniczym elementem systemu jest zwolnienie z opłat za przejazdy uczniów szkoół mających miejsce zamieszkania na terenie gmin wchodzących w skład Górnośląkso- Zagłębiowskiej Metropolii. Zwolnienie z opłat będzie trwało nie dłużej niż do końca roku szkolnego, w trakcie którego uczeń ukończył 16 rok życia na podstawie ulgi zapisanej na Śląskiej Karcie Usług Publicznych. Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.

Przedłużono możliwość przejazdów bezpłatnych na podstawie ważnej legitymacji szkolnej do 30.09.2018.

Przypominamy, że zamówione karty ŚKUP należy odebrać do 30 dni do dnia zamówienia, później karty są zastrzegane przez Wydawcę i nie można ich już wydawać. Za takie karty mBank S.A. będzie oczekiwał rekompensaty finansowej. 

 

Informacja (w linku)  dot. bezpłatnego wyrobienia karty ŚKUP dla uczniów.

 

http://www.kzkgop.com.pl/informacje/p-1-szybki-i-bezplatny-sposob-na-wyrobienie-karty-skup-dla-uczniow-w-metropolii.html

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.