BIP

Uwaga

Szermierczy Turniej Mikołajkowy 2018

Szermierczy Turniej Mikołajkowy

W sobotę 1 grudnia 2018 na sali szermierczej w Sosnowcu odbył się szablowy turniej szermierczy z okazji Mikołaja z naszej szkoły wzięło w nim udział 15 zawodników, którzy rywalizowali z zawodnikami z innych klubów.

Zawody odbyły się z podziałem na grupy wiekowe.

W najmłodszej kategorii, w której startowali Oskar, Michalina i Olga, zawody odbyły się w formie dwu eliminacji grupowych w których każdy walczył z każdym, wszystkim naszym zawodnikom udało się wygrać wiele walk a Oskar odniósł same zwycięstwa . W kategorii tej nie prowadzono klasyfikacji i wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody.

W kategorii średniej zawodnicy walczyli po eliminacji grupowej w systemie pucharowym o miejsca. I tak w konkurencji chłopców ostatecznie Igor zajął 2 miejsce , 3 był Olek, 9 Borys 11 Maciej, 12 Nikodem, 16 Oskar a 22 Mirek.

W konkurencji dziewcząt 6 miejsce zajęła Oliwia , 7 miejsce Zuzanna , 10 była Lena a 12 Joanna.

W najstarszej kategorii w konkurencji chłopców Adam zajął 2 miejsce a Filip był 9.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody a medaliści puchary.

  • IMG_4623
  • IMG_4665
  • IMG_4669
  • IMG_4671
  • IMG_4711
  • IMG_4725
  • IMG_4768
  • IMG_4790

Simple Image Gallery Extended

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.