BIP

Uwaga

Zbiórka pokarmów, kocy dla zwierząt ze schroniska 2012

15 listopada 2012 r. uczniowie świetlicy szkolnej wraz z nauczycielami świetlicy Panią Anną Glinkowską i Panią Monika Matysiok oraz nauczycielem przyrody Panią Mirką Malczewską po zakończeniu  październikowej „Zbiorki pokarmów dla zwierząt ze schroniska” pojechali do schroniska przy ul. Milowickiej w Katowicach i przekazali dary od uczniów naszej szkoły dla psów i kotów ze schroniska.

psy1

Akcja tak odbywa się każdego roku szkolnego na przełomie października i listopada. Jak co roku organizatorem byli nauczyciele świetlicy i nauczyciel przyrody Pani Malczewska.

 Galeria zdjęć:

  • zdj_cie1766
  • zdj_cie1767
  • zdj_cie1768

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.