BIP

Uwaga

Świetlicowy Konkurs Recytatorski "W świecie wierszy Jana Brzechwy" 2017

brzechwa

24 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej świetlicy konkurs recytatorski. Chętni uczniowie klas 1 - 3 przygotowali wybrany wiersz J. Brzechwy i zaprezentowali przed świetlicową publicznością. Wysłuchaliśmy m.in. ZOO, Lenia, Psie smutki i Kwokę. Mali artyści pięknie się przygotowali. Mimo tremy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie! Za włożony trud i pracę zostali nagrodzeni gromkimi brawami! Oprócz pamiątkowych dyplomów wszyscy otrzymali nagrody.

brzechwa3

Gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Organizatorzy: p. Anna Pietrzczyk i p. Marta Kołodziej.

W klasach pierwszych i drugich laureaci to:

I miejsce Ola Rutkowska

II miejsceWeronika Hasterok

III miejsce Iga Jasiota

 brzechwa4

 

W klasach trzecich:

I miejsce Maja Tywonek

II miejsce Anna Czarnecka

III miejsce Oliwia Gogoła

 

 brzechwa 1
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.