BIP

Uwaga

"Marzycielska Poczta" na Wielkanoc 2014

IMG 2282

Tradycją naszej „Małej szkoły” stało się własnoręczne przygotowywanie przez uczniów i rodziców klas I i II prac plastycznych dla chorych dzieci z Fundacji „Marzycielska Poczta”. Nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzinami wykonali wspaniałe kartki i jajka wielkanocne w ramach rodzinnych konkursów wielkanocnych. Następnie wszystkie prace zostały wysłane wraz z życzeniami do kilku dzieciaków, które zmagają się z różnymi chorobami i marzą o życzeniach i kartkach od innych dzieci.

Całość akcji koordynowały nauczycielki świetlicy szkolnej Pani Joanna Dziuba i Pani Monika Matysiok.

  • IMG_2285
  • IMG_2288
  • IMG_2290
  • IMG_2291

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.