BIP

Uwaga

„Zbiórka dla Burka” – wyjazd do Schroniska listopad 2014

schronisko 2014

W dniu 6 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Schronisko dla bezdomnych psów i kotów w Katowicach. Jak co roku wyjazd poprzedziła akcja „Zbiórka dla Burka”, która została przeprowadzona w szkole w miesiącu październiku.

Dzieci zadbały o potrzeby czworonożnych milusińskich przynosząc:

  • suchą karmę,
  • puszki,
  • makarony,
  • koce itp..

Po raz kolejny udowodnili, że leży im na sercu los bezpańskich zwierząt. Wzięli również udział w konkursie plastycznym na znaczek „Przyjaciel zwierząt”. Laureaci otrzymali nagrody oraz mieli możliwość wyjazdu do schroniska. Uczniowie przygotowali również pamiątkowy plakat „Uczniowie 17- stki kochają zwierzęta”, który został przekazany kierownikowi schroniska. Koordynatorzy akcji panie A. Glinkowska i M. Malczewska serdecznie dziękują uczniom i ich rodzicom za okazane serce.

FOT24D1
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.