BIP

Uwaga

Projekt artystyczno - edukacyjny w świetlicy szkolnej

Projekt artystyczno - edukacyjny w świetlicy szkolnej
 
W naszej świetlicy szkolnej w maju został przeprowadzony projekt artystyczno - edukacyjny pod hasłem "Inspiracje sztuką ziemi". Był to projekt skierowany do uczniów świetlic szkolnych w Katowicach. Jego celem było zachęcenie do twórczej kreacji, poznanie różnych gatunków sztuki - w tym wypadku sztuki ziemi czyli Land Art.
W naszym projekcie wzięły udział dzieciaki ze świetlic z trzech szkół:SP 59, Sp 21 z oddziałami integracyjnymi oraz SP 17. Prace uczniów zostały wystawione w Domu Kultury Koszutka filia "Dąb", w SP 17 . Powstałe dzieła wzbudziły duże zainteresowanie wśród oglądających.
Projekt koordynowały Panie Joanna Dziuba, Monika Matysiok oraz Anna Glinkowska.
Poniżej można zobaczyć efekty ich pracy.
 
GALERIAPowered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.