BIP

Uwaga

Świetlicowy konkurs plastyczny „Przyjaciel zwierząt”

Świetlicowy konkurs plastyczny „Przyjaciel zwierząt”
W październiku w naszej świetlicy przeprowadzony został konkurs plastyczny dla uczniów kl. I -IV „Przyjaciel zwierząt”. Uczniowie wykonali prace dowolną techniką na szablonie w formie chmurki. Prace uczniów zostały wykorzystane do wykonania pamiątkowego plakatu do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody (książki.plany lekcji, ołówki).
 
Konkurs przeprowadziły Panie Joanna Dziuba i Monika Matysiok 
Lista nagrodzonych:
 
GALERIA 
 
Wyróżnienia:
Dorota kl. I a
Wiktor kl. II a
Maja kl. IV c
Ola kl. VI b
Marta kl. IV a
Oliwia kl. IV a
Wyróżnienia przyznano za udział także uczniom z kl. V i VI (poza konkursem):
Julia kl. V d
Magdalena kl. V d
Daniel kl. VI aPowered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.