Wrzesień  2019

Rewitalizacja terenu i plac zabaw poprawiający sprawność fizyczną dzieci przy Szkole Podstawowej nr 17 w Katowicach (ul. Józefowska)

Autorzy projektu: rodzice uczniów klas I-III na czele  z p. Żanetą  Gasidło

Celem projektu było stworzenie placu zabaw dla dzieci i rewitalizacja terenu w celu udostępnienia dzieciom atrakcyjnego placu zabaw, który będzie wykorzystywany zarówno do zajęć wychowania fizycznego, jak również dla dzieci spędzających czas w świetlicy.

Wrzesień   2020

Wreszcie go mamy!  Nasz wymarzony PLAC  ZABAW. Ale nie taki zwykły, tylko dla małych sportowców: z torami przeszkód, drabinkami, równoważniami, siatkami i innymi sprzętami rozwijającymi naszą sprawność.

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Mieliśmy możliwość przyjrzeć się etapom budowy placu zabaw.

Zobaczcie sami jak to było...

1. Wykopki:)

2. Już coś widać...

3. Nareszcie w całej okazałości!

4. Czas na zabawę.