“My goal as an educator is that every afternoon, kids are chomping at the bit to come back tomorrow”.

Pasja+wizja+działanie to równanie oznaczające sukces
                                                                                   Marylin King

WRZESIEŃ 2019

Miejski Dom Kultury "Koszutka" Filia "Dąb" w ramach obchodów 100. lecia Powstań Śląskich  zorganizował konkurs plastyczny pt. "POWSTANIEC ŚLĄSKI".
Wyróżnienie w tym konkursie otrzymali:
Maciej Dyl 3a
Weronika Delijewska 6c
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Ksiądz (klasa VIIb) wzięła udział w Polsko- Japońskim konkursie "Chodź pokażę Ci mój kraj"  z okazji 100 lecia polsko- japońskiej przyjaźni.  Trzymamy kciuki!

Nasza szkoła otrzymała podziękowania za udział uczniów w Dniach Wełnowca - Józefowca oraz w konkursie "Nakręć się na klimat".

12 czerwca 2019 r. odbyło się wręczenie dyplomów w projekcie Katowickiej Wielkiej Ligi Czytelnictwa. W kategorii klas V - VIII
Tytuł II Wicemistrza Katowic Wielka liga 2019 otrzymała drużyna Siedemnastki w składzie:
Emilia Jagielska 5d, Zuzanna Krot 5b, Maria Śmietańska 6b
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!.