Wakacje 2019

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły

Kochani Uczniowie.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam na wakacje wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wam Drodzy Rodzice i Opiekunowie dziękuję za wsparcie, okazywaną szkole sympatię i wszelką pomoc. Życzę wspaniałych wakacji.

Moim nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za wytężoną pracę edukacyjno - wychowawczą, trudy codziennego dnia, z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wakacyjnym pozdrowieniem

mgr Aleksandra Musioł

BEZPIECZNE WAKACJE 2019

Bądź bezpieczny w czasie wakacji- przestrzegaj zasad!!!

plakat bezpieczne wakacje  Szkoła Podstawowa Plakat-1

Zakończenie roku szkolnego klas 8

pobraneWe wtorek 18.06.2019r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas ósmych, na którą zostali zaproszeni: dyrekcja, nauczyciele i rodzice. Spotkanie przebiegało w podniosłej i niezwykle wzruszającej atmosferze.

Pani dyrektor mgr Aleksandra Musioł podziękowała nauczycielom i uczniom za osiem wspólnie spędzonych lat, arodzicom za owocną współpracę i wysiłek włożony w wychowanie dzieci. Efektem tego były liczne wyróżnienia i nagrody.

W tym ostatnim dniu, uczniowie klas ósmych wystąpili w przedstawieniu „Jak to było w 17-nastce", wywołując radość i aplauz publiczności.

Po uroczystości, rodzice zaprosili Dyrekcję i nauczycieli na poczęstunek. Był to czas na wspólne rozmowy, wzruszenia i refleksje.

GALERIA