WAKACJE 2018

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły

Kochani Uczniowie.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Drodzy Uczniowie życzę Wam na wakacje wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wam Drodzy Rodzice i Opiekunowie dziękuję za wsparcie, okazywaną szkole sympatię i wszelką pomoc. Życzę wspaniałych wakacji.

Moim nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za wytężoną pracę edukacyjno- wychowawczą, trudy codziennego dnia, z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Aleksandra Musioł

Kibice na Igrzyskach Olimpiady Specjalnej!

Podczas trwania zawodów wraz z klasą 4c, bawiliśmy się w fantastycznych kolorowych nakryciach głowy, perukach, czapkach, okularach i tym podobnych akcesoriach. Przyszliśmy na trybuny pływalni Akademii Wychowania Fizycznego z transparentami z hasłami zagrzewającymi do walki sportowej oraz z rekwizytami wzmacniającymi doping np.: trąbki, grzechotki, kolorowe stroje i makijaż.

Galeria zdjęć:

o1 o2

Występ uczniów „Siedemnastki” na festynie z okazji Dni Wełnowca - Józefowca

dni welnowca 2018

2 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez Panią Wicedyrektor Katarzynę Czyż oraz Panią Annę Glinkowską, zaprezentowali swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne podczas festynu z okazji Dni Wełnowca-Józefowca.

Czytaj więcej: Występ uczniów „Siedemnastki” na festynie z okazji Dni Wełnowca - Józefowca