Konkurs 15 lat w UE

KONKURS Z OKAZJI 15 ROCZNICY

WSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie.

Zadaniem uczniów jest wykonanie ozdobnej kartki pocztowej dowolną techniką, tematycznie nawiązującą do tytułu konkursu.

Szczegóły w Regulaminie.

Prace należy składać u koordynatora do 24 kwietnia 2019 r.

Koordynator konkursu: p. Miłosz Korczyk

KANGUR 2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

kangur

odbędzie się w dniu 21.03.2019r. o godz . 9:00.

Czas przeznaczony na rozwiązywanie zadań to 75 minut.

• Uczniowie klas: 2a, 2b, 3a piszą konkurs w budynku SP 17 przy ul. Józefowskiej 52.
  • Uczniowie klas 4, 5, 6, 7, 8 piszą konkurs w budynku SP 17 przy ul. Dekerta 1.

Powodzenia!!!

Koordynator konkursu: Bogumiła Pocheć

Dzień otwarty 2019

W dniu 13 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i dzieci przyszłych klas pierwszych. Spotkanie przebiegało pod hasłem "W świecie fantazji". Nasi goście uczestniczyli w różnorodnych, fantazyjnych warsztatach prowadzonych przez Nauczycieli Siedemnastki. Dzieci miały możliwość zabawy na Magicznym dywanie, w Sali zabaw, poznawały tajniki matematyki z użyciem tablicy interaktywnej, brały udział w zajęciach plastycznych, zabawach z językiem polskim i angielskim oraz zawodach sportowych.

Specjalnie dla naszych milusińskich uczniowie klasy II a z wychowawcą panią Hanną Kurką przygotowali przedstawienie "W krainie fantazji". W tym czasie Rodzice uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym "Siedemnastka wita" z Dyrekcją Szkoły: Wicedyrektor mgr Justyną Niedźwiecką i Wicedyrektor mgr Katarzyną Czyż. W zebraniu uczestniczyły również pedagog i psycholog szkolny.

Nasi goście pełni wrażeń opuszczali mury "17". Miło nam będzie spotkać się z nimi w nowym roku szkolnym.

Szczególne podziękowania wszystkim Nauczycielom, którzy przygotowywali Dzień Otwarty oraz Rodzicom klas I - III.

Galeria

XVI edycji MIEJSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY” 2019

Zapraszamy do uczestnictwa w XVI edycji

MIEJSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY

organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 17 im. Tadeusza Kościuszki

w Katowicach

Tematyka tegorocznego konkursu:

„Poezja dobra jest na pogodę i niepogodę"

Karta zgłoszenia

Zgoda Rodziców/Prawnych Opiekunów

Czytaj więcej: XVI edycji MIEJSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY” 2019

Dzień kobiet 2019 - ul. Dekerta

Dnia 8 marca 2019 roku w naszej szkole odbył krótki apel przygotowany z okazji DNIA KOBIET. Podczas występu mieliśmy okazję zapoznać się z różnymi typami kobiet.

Apel byl wyjatkowy, ponieważ wszystkie role odgrywali chłopcy z naszej szkoly - uczniowie klas VI, VII i VIII. Pod koniec apelu glos zabrała Pani Dyrektor mgr Aleksandra Musioł, która przekazała uczniom różne informacje oraz ogłosiła, kto zostal UCZNIEM Z KLASĄ.

Apel zostal przygotowany przez p. Ewę Krawczyk, p. Alinę Olszewską oraz p. Martę Kazuch.

Galeria