BIP

Uwaga

Piknik z BUDŻETEM OBYWATELSKIM 2018

​16 września 2018 r. na Placu Kwiatowym katowickiego Rynku odbył się Piknik z Budżetem Obywatelskim.

Czytaj więcej: Piknik z BUDŻETEM OBYWATELSKIM 2018

Akcja: Narodowe czytanie

Dzisiaj 10 września 2018 roku w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. To właśnie ta książka została wybrana przez Parę Prezydencką i innych głosujących do czytania na forum.

 

Podczas dziesiejszych zajęć wszystkie klasy w trakcie lekcji Języka polskiego miały możliwość zapoznania się z fragmentami tektów „Przedwiośnia.                     

                                                  
DSC05362                    DSC05360  

Czytaj więcej: Akcja: Narodowe czytanie

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

3 września 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

DSC05267                         DSC05270

Czytaj więcej: Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Erasmus+

Nasza szkoła bierze udział w programie Erasmus+. W ramach tego projektu grupa nauczycieli wyjechała na kurs do Edynburga. Nauczyciele uczęszczali na zajęcia z zakresu językowego oraz metodyki nauczania. W przyszłym roku szkolnym będą prowadzone zajęcia z użyciem metody CLIL. Uczestnicy poznali nie tylko nowatorskie metody nauczania, ale także sposób wykorzystania metody projektowej na lekcjach. Zdobyli praktyczne umiejętności współpracy zagranicznej oraz mieli możliwość porównywania swojego warsztatu pracy ze szkockim.

 

GALERIA

WAKACJE 2018

Katowice, 22 czerwca 2018

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły

Kochani Uczniowie.

 

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Drodzy Uczniowie życzę Wam na wakacje wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wam Drodzy Rodzice i Opiekunowie dziękuję za wsparcie, okazywaną szkole sympatię i wszelką pomoc. Życzę wspaniałych wakacji.

Moim nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za wytężoną pracę edukacyjno- wychowawczą, trudy codziennego dnia, z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.


Z wakacyjnym pozdrowieniem

Dyrektor Szkoły

Aleksandra Musioł

 

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.