Impreza integracyjna dla klas IV 2015

9 listopada 2015 r. uczniowie klas 4 uczestniczyli w imprezie integracyjnej w ramach projektu "Jestem u progu".

Uroczyste obchody przygotowali uczniowie klas 6: Paulina Cichoń, Anna Fojkis, Ewa Mulet, Wiktoria Poliwoda, Amelia Rucińska, Agnieszka Czuchra, Wiktoria Wojtyczka, Oskar Bąk, Robert Popczyk, Dawid Siekański i Szymon Toborek wraz z Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w zast. Rzecznik Praw Ucznia SP 17 p. Ewelina Zbrońska - Langner.

Klasy 4 zaprezentowały herby swoich klas oraz odśpiewały hymny.

Przygotowano dla nich atrakcje:

• malowanie twarzy;
  • malowanie paznokci,
  • pompki z ciężkim plecakiem;
  • przysiady z piłeczką "Zośką";
  • origami tulipan.

Zabawa była przednia i wszyscy dobrze się bawili. Każdy czwartoklasista i każda czwartoklasistka otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Przeżyjmy to jeszcze raz...

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://sp17.katowice.pl/images/Samorząd_Uczniowski/rok20152016/sami_mocni_09.11