BIP

Uwaga

Pasowanie na czytelnika 2016

pasowanie na czytelnika 2016 1

9 marca 2016 r. odbyła się w bibliotece szkolnej przy ul. Józefowskiej ważna uroczystość dla uczniów klas pierwszych

Pasowanie na czytelnika Szkoły Podstawowej nr 17.

Pierwszoklasiści najpierw wysłuchali krótkiego programu pt. „Książka mój przyjaciel” przygotowanego przez starszych kolegów z klasy IV a, VI a: Agatę Schmidt, Vanessę Papis, Jana Gryglaszewskiego, Tomasza Syrkiewicza i Piotra Gryglaszewskiego.

Następnie pani bibliotekarka zapoznała uczniów z kodeksem czytelnika. Po krótkiej rozmowie na temat książek rozpoczęła się część oficjalna spotkania, czyli pasowanie na czytelnika oraz towarzyszące temu uroczyste ślubowanie.

Na pamiątkę tego wydarzenia „świeżo upieczeni” czytelnicy otrzymali zakładki oraz pamiątkowe dyplomy dla klas.

Organizatorem spotkania była Pani Anna Marzec.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.