Mash Up Events Dzień Dziecka 2016

dzien-dziecka

1 czerwca 2016 r. na katowickim rynku odbyła się impreza

z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorem imprezy była agencja Mash Up Events i Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice. Patronem wydarzenia była "Wyborcza".

Władze Miasta i Mash Up Events przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji na katowickim rynku. Była możliwość osobistego spotkania Sznupka, Lorda Vadera i wielu innych znanych i lubianych.

Dla dzieci z kolei to wspaniała okazja, żeby sprawdzić swoje siły na ,,wielkiej scenie”. Na scenie zaprezentowały się dziewczynki z klasy 2d w swoim kowbojskim tańcu "USA Coutry" pod kierunkiem wychowawczyni p. Jolanty Leszczyńskiej. Potem Maria Śmietańska z klasy 3b wystąpiła z wierszem w gwarze śląskiej, a na koniec zatańczyli uczniowie z klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni p. Tamary Jamróz. Nasi najmłodsi mimo małej tremy poradzili sobie świetnie.

Wszystie atrakcje w ramach Dnia Dziecka były bezpłatne.
Do zobaczenia za rok!!!

Więcej na stronie organizatora Mash Up Events