BIP

Uwaga

Światowy Dzień Rzucania Palenia 2017

 

e

16 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia.

W klasach I-III koordynatorem była pani Dagmara Pazio. Klasa 3c przygotowała plakaty,  które zostały wyeksponowane na holu szkoły. Wszystkie klasy uczestniczyły w krótkiej prelekcji i pokazie multimedialnym ukazującym szkodliwość palenia papierosów. Podczas pokazu multimedialnego przeprowadzono konkurs wiedzy z zakresu szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Klasy II i III na zajęciach rozwiązywały krzyżówkę, w której hasłami były szkodliwe związki chemiczne, które są w papierosach.

W klasach IV-VII pani Gabriela Burzyńska przeprowadziła prelekcje dotyczące:

 - szkodliwości palenia tytoniu

 - statystyki związane z paleniem 

 Chcąc zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby odtytoniowe trzeba wyeliminować ze swojego otoczenia dym tytoniowy! Najlepiej jest nie zaczynać palić lub jak najszybciej rzucić palenie i unikać narażania się na bierne palenie!

 

Galeria zdjęć:

 

c

d

a

b

f

g

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.