Spotkanie w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora Ateneum

a

W dniu 12 stycznia uczniowie świetlicy szkolnej wraz z paniami Anną Pietrzczyk i Anną Glinkowską po raz kolejny odwiedzili Ślaski Teatr Lalki i Aktora Ateneum.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez  panią Annę Nowak - specjalistę do spraw edukacji. Nasza szkoła jako pierwsza uczestniczyła w takich zajęciach. Dzieci mogły wczuć się w rolę aktora, wystąpić na scenie teatru a także wykonać własne rekwizyty. Zajęcia te pomogły dzieciakom wyrazić emocje, przełamać lęk związany z występami przed większą publicznością i przekonać się do czego potrzebny jest teatr, co wyraziły w pracy plastycznej. Wrócimy tu w kwietniu bo KOCHAMY TEATR!

Organizatorem wyjścia była pani Anna Pietrzczyk.

Galeria zdjęć:

b c