Dzień Otwarty 2018

7 marca 2018 r. był Dniem Otwartym w naszej Siedemnastce pod hasłem

"W krainie nauki i zabawy" czyli Kreatywna Siedemnastka.

Po powitaniu przybyłych przedszkolaków wraz z rodzicami, odbyło się spotkanie z Panią Dyrektor Aleksandrą Musioł, Panią Wicedyrektor Justyną Niedźwiecką, Panią Wicedyrektor Katarzyną Czyż oraz pedagogiem szkolnym Panią Ewą Krawczyk.

W tym czasie dzieci wzięły udział w przedstawieniu w wykonaniu uczniów klasy 1b SP 17 oraz ciekawych zajęciach:

• „W krainie małej twórczości" - Kraina plastyczna.
  • „Sportowa kraina" - Kraina ruchu i zabawy w sali gimnastycznej.
  • „Kreatywne cyferki” - Kraina matematyczna z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
  • „W krainie czarów” - Kreatywne zabawy z literkami.
  • „Kraina językowa” - zabawy w języku angielskim.
  • „Kraina gier i zabaw” - kreatywne zabawy w sali zabaw.
  • „Kraina ruchu i zabawy na Magicznym dywanie".
  • „W krainie bajek" - Kraina czytelnicza .

Po spotkaniu z Panią Dyrektor Aleksandrą Musioł, rodzice mieli szansę zapoznać się z budynkiem szkoły, z działalnością dydaktyczną i wychowawczą szkoły (wystawy kronik, zdjęć, zeszytów uczniów) oraz poradami pedagoga w specjalistycznym gabinecie terapii.

Serdecznie podziękowanie dla Pani Dyrektor Aleksandry Musioł, Pani Wicedyrektor Justyny Niedźwieckiej, Pani Wicedyrektor Katarzyny Czyż, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej: p. H.Kurki, p. J.Leszczyńskiej,

p. T.Jamróz, p. G.Marciniak, p. D.Pazio, p. A.Gładysz, p. M.Gałach,

p. A.Wasilewskiej, wychowawców świetlicy: p. J.Dziuby, p. M.Matysiok,

p. A.Pietrzczyk, p. D.Gajzner, p. A.Glinkowskiej, nauczycieli biblioteki:

p. A.Marzec, p. E.Kotarby, pedagoga p. E.Krawczyk, nauczycieli języka angielskiego: p. J.Komarnickiej, p. A.Komarnickiej, rodzicom uczniów klas młodszych za włączenie się w organizację tego dnia.

Koordynator: mgr Anna Glinkowska

Dyrektor: mgr Aleksandra Musioł