BIP

Uwaga

Pasowanie na czytelnika 2018

14 marca 2018 r. w bibliotece szkolnej przy ul. Józefowskiej odbyła się uroczystość „Pasowania na czytelnika Szkoły Podstawowej nr 17” uczniów klas pierwszych. W spotkaniu uczestniczyła Pani wicedyrektor Katarzyna Czyż oraz wychowawcy : Hanna Kurka i Jolanta Leszczyńska.

Na początku uczniowie klasy III C - Emilia Ćwienczek, Barbara Malik, Zuzanna Musiał i Rafał Bąk przedstawili krótki program artystyczny - wiersze oraz zagadki na temat książek. Następnie, po krótkiej rozmowie na temat właściwego zachowania w bibliotece i obchodzenia się z książkami rozpoczęła się oficjalna część spotkania - uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na czytelnika. Na koniec pierwszoklasiści otrzymali zakładki do książek wykonane przez starszych kolegów i koleżanki z klas V i VI oraz pamiątkowe dyplomy dla klas.

Organizatorkami wydarzenia były Panie Ewa Kotarba i Anna Marzec.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.