Dzień Talentów "Utalentowana Siedemnastka" 2018

dzien-talentow 2018 42

21 marca 2018 r. obchodziliśmy

Dzień Talentów "Utalentowana Siedemnastka".

Na początku uczniowie klasy 4b wyrecytowali wiersz pt. "Talenty i pasje"

"Pielęgnujmy więc nasze pasje, talenty,

by kiedyś po sobie coś pozostawić -

te rzeczy cenne, niemal święte,

są w naszym sercu a serca nikt nas nie pozbawi."

Następnie zaprezentowali się uczestnicy castingu. Śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, bitboxowali, recytowali, ... Wspaniałe występy spotkały się z gromkimi brawami od widowni.

Pani Dyrektor Aleksandra Musioł wręczyła uczestnikom pokazów dyplomy i paczki słodyczy ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską Pingwinek.

dzien-talentow 2018 34    talenty mala

Po pokazach uczniowie oglądali prezentację poświęconą pierwszemu dniu wiosny oraz rozwiązywali wiosenne zagadki.

wiosna 2018    wiosenne zagadki 640x481

Uczniowie klas najstarszych 6a, 7a i 7c wzięli udział w zajęciach poświęconych grom logicznym, strategicznym i finansnowym prowadzonych przez p. Annę Kaczmarek.

Gry stolikowe - logiczne i strategiczne

Podczas uroczystości Opiekun Spółdzielni Uczniowskiej Pingwinek wręczył nowym członkom legitymacje członkowskie.

spoldzielnia 21.03

zaglosuj na wpis

Uroczystość uświetnił występ zespołu Densiaki.

dzien-talentow 2018 72

Dzień Talentów przygotowały: p. Anita Dudkiewicz, p. Tamara Jamróz, p. Dagmara Pazio, p. Ewelina Zbrońska - Langner. Nagłośnienie i obsługa sprzętu p. Marcin Szymik.

Przeżyjmy to jeszcze raz ...

Galeria zdjęć