Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

z158

22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

O godzinie 8.00 spotkaliśmy się na Mszy Świętej w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach na Wełnowcu.

Po Mszy Świętej, nasi uczniowie udali się na uroczystą akademię z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018 przy ul. Józefowskiej 52 oraz przy ul. Dekerta 1.

Po serdecznym powitaniu wszystkich gości, odśpiewaniu Hymnu Państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Musioł oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Grzegorz Kierot.

z136 z138  zakonczenie 2017 2018 1

Pani Dyrektor podziękowała rodzicom, nauczycielom i uczniom za pracę i naukę, jednocześnie życząc wszystkim zebranym wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem a także nagrody za udział w konkursach.

Niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych na apelu, okazało się przybycie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach Pana mł. bryg. Arkadiusza Korzeniewskiego,  który wręczył nagrodę uczennicy klasy 4A Aleksandrze Jach za zdobycie I miejsca w konkursie pt. "Bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu zależy od Ciebie".

z143 z144

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania, na których na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Część artystyczną w budynku przy ul. Józefowskiej 52 przygotowali uczniowie klasy IV b pod kierunkiem p. Anity Dudkiewicz.

Galeria zdjęć - Józefowska 52

Galeria zdjęć - Dekerta 1

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 ciepłe słowa skierowali do nas: Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa, Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz Senator RP Andrzej Misiołek.

Listy na zakończenie roku szkolnego 2017/2018