Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

3 września 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

DSC05267                         DSC05270

O godzinie 8:00 odbyła się Msza św. w Kościele parafialnym NMP Wspomożenie Wiernych w Katowicach - Wełnowiec. Mszę odprawił Ks. Proboszcz Dariusz Niesiobęcki.

Następnie uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2018/2019 na sali gimnastycznej przy ulicy Dekerta 1 zaś uczniowie klas II-III przy ulicy Józefowskiej 52.

Akademię poprowadziła przewodnicząca szkoły – Wiktoria Zipper

DSC05144

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wprowadzeniu pocztu sztandarowego

głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Musioł oraz przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Jolanta Gontarz oraz Pan Grzegorz Kierot życząc uczniom i nauczycielom samych sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

DSC05163

O godzinie 10:15 w apelu uczestniczyli uczniowie klas IV-V, a o godzinie 11:15 wraz z rodzicami na uroczystej akademii zjawili się uczniowie klas I.

Pani Dyrektor Aleksandra Musioł przywitała wszystkich bardzo serdecznie i życzyła uczniom samych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w klasie 1.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VIIb z wychowawcą

Panią mgr Eweliną Zbrońską - Langner.

GALERIA ZDJĘĆ