BIP

Uwaga

Pasowanie na uczniów 2018

„ŚLUBUJEMY, ŻE NIE ZAWIEDZIEMY”

DSC05838

10 października w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klas I.  Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci zaprezentowały  swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości.

 

Uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po tych słowach p. vice dyrektorki Justyna Niedźwiecka i Katarzyna Czyż dokonały symbolicznym ołówkiem aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 17.

DSC05779

Z okazji tej uroczystości pani vicedyrektor wręczyła uczniom prezenty ufundowane przez radę rodziców oraz upominki przygotowane przez uczniów klas II. Po uroczystym apelu dzieci zostały zaproszone wraz z wychowawcami na słodki poczęstunek do klas przygotowany przez rodziców.

Uroczystość „ Pasowania na ucznia” dostarczyła dzieciom i ich rodzicom wielu miłych przeżyć i wzruszeń. Została uwieńczona pamiątkowymi zdjęciami. Pierwszoklasiści  pięknie zaprezentowali się na forum szkoły. Udowodnili wszystkim, że są godni miana „ucznia”.

    DSC05820                                              DSC05827

Koordynator uroczystości: Tamara Jamróż

 

GALERIA
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.