Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października 2018 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

DSC06175

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas 8 wraz z panią pedagog Ewą Krawczyk.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Musioł, która złożyła życzenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji.

Głos zabrali również przedstawiciele Rady Rodziców: pani Jolanta Gontarz i pan Grzegorz Kierot. Złożyli życzenia i wręczyli kwiaty na ręce Pani Dyrektor Aleksandry Musioł.

DSC06084

Następnie wystąpili uczniowie klas 8, którzy przygotowali kabaret pt. „Jeden dzień z życia ucznia 17-nastki”. Przedstawienie wywołało uśmiech na twarzy wszystkich zebranych za co bardzo dziękujemy.

DSC06035

Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz odśpiewali uroczyste 100 lat.

Miło było nam gościć w naszych progach byłych: Dyrektor Szkoły Panią Małgorzatę Lubojańską, wicedyrektor Gizelę Kośny, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji.

GALERIA