BIP

Uwaga

Europejski Tydzień Demokracji Lokalnej 2018

Podczas Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej w naszej szkole miało miejsce kilka wydarzeń, a niektóre z nich wciąż trwają.

15 października została przeprowadzona ankieta na temat budżetu obywatelskiego, uczniowie zgłaszali się na pytanie czy głosowali w V Budżecie Obywatelskim. Po przeliczeniu głosów uczniów ze wszystkich klas można powiedzieć, że 30 % uczniów naszej szkoły miało wpływ na to, co się może zmienić. Tym osobom serdecznie dziękujemy za wkład w tę inicjatywę.

 

 

Chętne osoby wzięły udział w konkursie o tematyce demokracji. Innym konkursem było stworzenie przez każdą klasę plakatu przedstawiającego rozumienie demokracji, wolontariatu czy też samorządu lokalnego. Wybór najlepszego projektu był trudny, dlatego 1 miejsce zajęły dwie klasy: 6a i 7b. Serdecznie gratulujemy. Dzieła klas można podziwiać w holu szkoły na parterze.

plakaty

Nadal trwa konkurs na napisanie piosenki lub wiersza o tematyce demokracji czy wolontariatu. Czekamy do piątku na prace.

Wszystkim zaangażowanym uczniom bardzo dziękujemy i cieszymy się, że jesteście tacy zaangażowani w takie działania, które są naprawdę istotne.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.