Udział w Ogólnopolskiej Akcji Śpiewania Hymnu Polski "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11:11

9.11.2018r w ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Dekerta 1 oraz przy ul. Józefowskiej 52 włączyli się w Ogólnopolską akcję Śpiewania Hymnu Narodowego "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11:11.

DSC06292

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor mgr Aleksandra Musioł, po czym wszyscy uczniowie włączyli się we wspólny śpiew.

Wydarzenie uwieńczono wręczniem nagród z konkursów związanych z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

W szkole przy ul. Józefowskiej 52 odbyła się również akademia związana z tymi obchodami.

DSC06301

Koordynatorzy: mgr Mirosław Rusinowski, mgr Ewelina Zbrońska- Langner