BIP

Uwaga

Jasełka 2018

       20 grudnia 2018r.  uczniowie klas: 5b, 4a i 4c  wprowadzili Grono Pedagogiczne i społeczność uczniowską w świąteczną atmosferę poprzez przedstawienie  jasełek

pt. „Zegarmistrz czasu”.

Przypomnieli w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodził się Zbawiciel świata. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością. Do wspólnego kolędowania włączyli się także uczniowie i nauczyciele.

 

Po występie głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Musioł  która złożyła wszystkim świąteczne życzenia oraz podziękowała  siostrom katechetkom i aktorom za przygotowanie jasełek.

 

GALERIA

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.