BIP

Uwaga

Wielka Liga Czytelników 2019

IV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” miał na celu wyłonienie najlepszych czytelników ze szkół podstawowych oraz promocję czytelnictwa. I Etap (szkolno - biblioteczny) polegał na tym, że uczestnicy musieli przez kilka miesięcy czytać książki  z listy konkursowej i rozwiązywać do nich testy. Wypełnione formularze oddawali  do biblioteki, gdzie były oceniane przez szkolnego koordynatora.

IMG 20190228 094404

 

Najlepsi czytelnicy z każdej zgłoszonej placówki uczestniczyli 28 lutego 2019r. w II etapie (powiatowym), gdzie zmagali się z pisaniem bardzo trudnych testów ze znajomości treści książek wyznaczonych wcześniej przez organizatora.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w różnych kategoriach wiekowych:

kl. I-IV

Julia Gola - kl. IVb

Anna Szewczyk – kl. IVb

Małgorzata Ficek - kl. IVc

kl. V-VIII

Zuzanna Krot – kl. Vb

Emilia Jagielska - kl. Vd

Maria Śmietańska – kl. VIb

Drużyna kl. V-VIII zdobyła III miejsce w całym powiecie. Jest to kolejny sukces dla szkoły, a przede wszystkim dla uczestników konkursu. Drużynom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym roku.

Wszystkim uczestnikom WLC należą się podziękowania za trud i wytrwałość w czytaniu książek oraz rozwiązywaniu testów.

Koordynatorem szkolnym WLC była Pani Anna Marzec.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.