BIP

Uwaga

Dzień kobiet 2019 - ul. Józefowska

Być Kobietą, być kobietą...

Dnia 08.03.2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy z klas I -III złożyli życzenia wszystkim Paniom i Koleżankom. Panowie z klasy IIIa przygotowali specjalny taniec z kapeluszami. Na koniec mali mężczyźni zaśpiewali piosenkę dla Pań i koleżanek pt. „Przez Twe oczy zielone”. Na ręce Pani Vice Dyrektor chłopcy wręczyli własnoręcznie przygotowany upominek, a dziewczynkom  cukierki . Program ten został nagrodzony gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, a publiczność była zadowolona. Panie i dziewczynki bardzo dziękowały chłopcom za miły dzień.

Koordynator : Tamara Jamróz

 

Galeria
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.