BIP

Uwaga

Dzień otwarty 2019

         W dniu 13 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i dzieci przyszłych klas pierwszych. Spotkanie przebiegało pod hasłem "W świecie fantazji". Nasi goście uczestniczyli w różnorodnych, fantazyjnych warsztatach prowadzonych przez Nauczycieli Siedemnastki. Dzieci miały możliwość zabawy na Magicznym dywanie, w Sali zabaw, poznawały tajniki matematyki z użyciem tablicy interaktywnej, brały udział w zajęciach plastycznych, zabawach z językiem polskim i angielskim oraz zawodach sportowych.

       Specjalnie dla naszych milusińskich uczniowie klasy II a z wychowawcą panią Hanną Kurką przygotowali przedstawienie "W krainie fantazji". W tym czasie Rodzice uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym "Siedemnastka wita" z Dyrekcją Szkoły: Wicedyrektor mgr Justyną Niedźwiecką i Wicedyrektor mgr Katarzyną Czyż. W zebraniu uczestniczyły również pedagog i psycholog szkolny.

           Nasi goście pełni wrażeń opuszczali mury "17". Miło nam będzie spotkać się z nimi w nowym roku szkolnym.

Szczególne podziękowania wszystkim Nauczycielom, którzy przygotowywali Dzień Otwarty oraz Rodzicom klas I - III.

 

Galeria
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.