BIP

Uwaga

Dzień talentów w Siedemnastce

         „Dzień Talentów” w naszej szkole.

W dniu 03.04.2019 odbył się w naszej szkole „Dzień Talentów”. Akademia była podzielona na dwie części. W pierwszej części w dobry nastrój wprowadził nas  taniec hiszpański w wykonaniu uczniów z klasy 5a. Grupę taneczną przygotowała pani Hanna Wilk. Następnie podziwialiśmy młodych aktorów z naszej szkoły, którzy pokazali swój talent aktorski w przedstawieniu pt: „Mały Książe na planetach nauczycieli”.

 

 

Grupę przygotowała pani Marta Kazuch i Alina Olszewska. Muzykę do przedstawienia przygotował nasz znakomity DJ OFF Kacper Rudy z klasy 8c. Druga część akademii to warsztaty prowadzone przez uzdolnionych uczniów naszej szkoły oraz naszych nauczycieli. Uczniowie z Marysią Śmietańską piekli francuskie ciasteczka, z Ania Olczyk szyli kolorowe serduszka, z Agatą Olszewską i Magdą Kitą rysowali piękne obrazy, z Natalię Bąk i Kasia Racką poznawali ekologię, z uczennicami z klasy 7a Oliwią Pilarz i Kasią Czają -harcerkami, bawili się w szyfrowanie. Mówi się, że ruch to zdrowie- warsztaty na naszym boisku szkolnym przy pięknej pogodzie prowadziły dziewczęta z naszej szkoły. Ola Jasiota i Patrycja Pilarz wyjaśniały zasady gry  w badmintona, klasa 4c poznawała tajniki gry w tenisa pod okiem Filipa Wrony i jego taty a klasa 4a i uczniowie z klas 1-3 mieli okazję zobaczyć walki szermiercze dzięki uczniom z klasy sportowej: Zuzannie Krot, Lenie Stawiarz, Michalinie i Maćkowi Walczak. Wesoło, tanecznie i głośno było na holu szkolnym dzięki pani Paulinie Jędrczak prowadzącej Szkołę Tańca i Fitnessu „Densiaki”. Warsztaty prowadzili również nauczyciele naszej szkoły: pani Hania Wilk -warsztaty taneczne wraz z grupa uczniów z klasy 5a: Olą, Basią, Julia, Magdą, Szymonem i Ksawerym, japońskiego uczyła pani Ania Kaczmarek, „Angielski na wesoło” prowadziła  pani Ania Komarnicka, w muzyczny nastrój wprowadzał naszych uczniów pan Marcin Szymik, a mydełka oraz piankoliny i różne cuda z papieru wyczarowali nasi uczniowie z panią Agnieszką Gawor. Myślę, że odkryliśmy dziś wiele ukrytych talentów, które drzemią w naszych uczniach.

 

 Koordynator: Alina Olszewska

GALERIA
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.