BIP

Uwaga

Ważna informacja

Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie

Przypominamy, że 15, 16, 17 kwietnia 2019r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Szkoła w tych dniach zapewnia uczniom opiekę świetlicy.

Ponadto informujemy, że od dnia 08.04.2019r. planowana jest akcja strajkowa nauczycieli. W naszej szkole 84% pracowników opowiedziało się za strajkiem. Zgodnie z wytycznymi Zarządu ZNP Dyrekcja szkoły otrzyma listę strajkujących w dniu 8.04.2019r. Ta sytuacja powoduje, że nie jest znana liczba nauczycieli, którzy przystąpią do strajku . Dlatego zwracamy się z prośbą, by w przypadku ogłoszenia strajku przez Związki Zawodowe zapewnili Państwo opiekę swoim dzieciom. W tych dniach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, tylko opiekuńcze. Będzie funkcjonowała stołówka szkolna.

Poniżej znajdziecie Państwo list Prezesa Oddziału ZNP Jerzego Szmajdy oraz informację dla rodziców dzieci do lat 8.

IFORMACJA DLA RODZICÓW

 

ZNP
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.