BIP

Uwaga

Wyniki konkursu "Bezpieczna droga do szkoły" 2019

25 marca uczniowie klasy 2a Paweł Golc i Karol Przybylski reprezentowali naszą szkołę w konkursie Bezpieczna droga do szkoły zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 59 w Katowicach przy współpracy z Policją, Strażą Miejską oraz, Strażą Pożarną. Przed rozpoczęciem konkursu odbyły się pokazy pierwszej pomocy związane z wypadkiem komunikacyjnym. Dzieciaki mogły wejść do wozu strażackiego, poćwiczyć że strażakami, obejrzeć radiowóz Policji i Straży Miejskiej. Po pokazach uczniowie rowiazywali test wiedzy o zasadach ruchu drogowego i prezentowali swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasz drużyna wykazała się wiedzą i umiejętnościami i zajęła 1 miejsce. Do konkursu przygotowywały chlopcow Pani Hanna Kurka, wychowawcy kl 2 a, oraz Joanna Dziuba nauczyciel świetlicy.

Galeria

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.