BIP

Uwaga

"Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń" 2019

W dniach 25 - 26 marca 2019 roku w kinie Kosmos odbyła się Miejska Impreza Profilaktyczna "Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń". Nie mogło w niej zabraknąć uczniów naszej szkoły. Podczas imprezy zostały rozstrzygnięte konkursy profilaktyczne m.in. na plakat profilaktyczny dla klas V-VI pt. „Mam własne zdanie – wiem kiedy powiedzieć nie”.

Nasza uczennica Anna Ksiądz z klasy VI b zajęła I miejsce, a Zofia Dobrowolska otrzymała wyróżnienie. W nagrodę cała klasa wzięła udział w podsumowaniu konkursu połączonego z prezentacja filmu.

Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Aktywnej w Programie, który osobiście odebrała Pani Dyrektor mgr Aleksandra Musioł.

 

 

 

Gratulujemy laureatkom!!!
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.