Egzamin Ósmoklasisty 2019

Szanowni Rodzice, Prawni Opiekunowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach informuje, że Egzamin Ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z planem. Dyrektor zapewnił składy zespołów nadzorujących przebieg egzaminu.

Nie ma powodu do niepokoju. Czekam na "Dzieciaki".

Poniżej krótka informacja organizacyjna.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach przypomina, że egzamin ósmoklasisty odbywa się w budynku szkoły przy ul. Dekerta 1 w następujących terminach:

15 kwietnia 2019r. (poniedziałek) – język polski

16 kwietnia 2019r. (wtorek) – matematyka

17 kwietnia 2019r. (środa) – język angielski

Zbiórka uczniów w każdym dniu egzaminu w szkole o godz. 8:15 przed wyznaczoną salą egzaminacyjną.

Należy przynieść:

• w przeźroczystej koszulce: legitymację szkolną, pióro lub długopisy z czarnym atramentem,
  • na matematykę - linijkę,
  • małą butelkę wody, która w trakcie egzaminu musi stać na podłodze przy nodze stolika,

Nie wolno :

• wnosić i korzystać z urządzeń telekomunikacyjnych, kalkulatorów i słowników.

Aleksandra Musioł, Dyrektor Szkoły