Wakacje 2019

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły

Kochani Uczniowie.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam na wakacje wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wam Drodzy Rodzice i Opiekunowie dziękuję za wsparcie, okazywaną szkole sympatię i wszelką pomoc. Życzę wspaniałych wakacji.

Moim nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za wytężoną pracę edukacyjno - wychowawczą, trudy codziennego dnia, z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wakacyjnym pozdrowieniem

mgr Aleksandra Musioł