Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.

Obraz 346

O godzinie 8.00 spotkaliśmy się na Mszy Świętej w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach na Wełnowcu.

Po Mszy Świętej, nasi uczniowie udali się na uroczystą akademię z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019 przy ul. Józefowskiej 52 oraz przy ul. Dekerta 1.

Po serdecznym powitaniu wszystkich gości, odśpiewaniu Hymnu Państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Musioł oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Grzegorz Kierot.

Obraz 319

Pani Dyrektor podziękowała rodzicom, nauczycielom i uczniom za pracę i naukę, jednocześnie życząc wszystkim zebranym wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem a także nagrody za udział w konkursach.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania, na których na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Część artystyczną w budynku przy ul. Józefowskiej 52 przygotowali uczniowie klasy I b pod kierunkiem p. Aleksandry Wasilewskiej

Galeria zdjęć - Józefowska 52

Galeria zdjęć - Dekerta 1

Na zakończenie uroczystości przy ul. Dekerta 1 został wyświetlony film specjalnie przygotowany przez uczniów klas 8.