BIP

Uwaga

Happening w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj!"

W ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj!" grupa uczniów z naszej szkoły brała w dn. 06.12.12 udział w happeningu ulicznym pod hasłem "Przechodź przez tory w wyznaczonych miejscach!". Wcześniej przygotowane zostały przez uczennice z klasy Vc dwa banery/plakaty ostrzegające o niebezpieczeństwie związanym z przechodzeniem przez tory w miejscu niewyznaczonym. Przygotowano również ankiety i ulotki.W pochmurny dzień 6 grudnia siedmioosobowa grupa uczniów klasy VB wybrała się wraz z opiekunem (Markiem Fabijańskim) w okolice ul. Wyplera , Ślusarskiej i Lisa gdzie oznaczyła niebezpieczne przejścia przez tory. Dodatkowo uczestnicy happeningu za pomocą ankiet zapytali mieszkańców o to, czy wiedzą gdzie znajdują się bezpieczne przejazdy/przejścia przez tory. Wręczono także ulotki ostrzegawcze. Akcja spotkała się ze zrozumieniem mieszkańców, machali do nas i trąbili z uśmiechem na ustach przejeżdżający obok kierowcy (gdy transparenty z hasłami nieśliśmy przez miasto). Po ponad trzech godzinach od wyjścia powróciliśmy do szkoły solidnie oprószeni śniegiem. Happening uważamy za udany.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.