Ciekawa lekcja z języka polskiego

18 stycznia 2013 r. uczniowie klas trzecich zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Aleksandrę Musioł na lekcję języka polskiego w klasie 5c.

Zobaczyli m.in. przedstawienie pt. "Leśny duch" przygotowane i zaprezentowane przez kolegów i koleżanki z klasy sportowej.

Pani Dyrektor opowiedziała trzecioklasistom o sposobach pracy na lekcjach języka polskiego w starszych klasach.

Spotkanie to odbyło się w ramach projektu "Jestem u progu", podczas którego uczniowie klas III wezmą udział w wybranych zajęciach edukacyjnych drugiego etapu.

Przedstawienie zostało również zaprezentowane podczas zebrania rodziców w dniu poprzednim.

• dsc_0189
  • dsc_0194