BIP

Uwaga

Kolejny sukces „Siedemnastki” w Wojewódzkim Konkursie „Wielka Liga Czytelników” 2017/2018

Wojewódzki Konkurs „Wielka Liga Czytelników” miał na celu wyłonienie najlepszych czytelników ze szkół podstawowych oraz promocję czytelnictwa.

I Etap (szkolno - biblioteczny) polegał na tym, że uczestnicy musieli przez wiele miesięcy czytać książki z listy konkursowej i rozwiązywać do nich testy. Wypełnione formularze oddawali do biblioteki, gdzie były oceniane przez szkolnego koordynatora.

Najlepsi czytelnicy z każdej zgłoszonej placówki uczestniczyli w II etapie, czyli półfinale powiatowym, gdzie zmagali się z pisaniem bardzo trudnych testów ze znajomości treści książek wyznaczonych wcześniej przez organizatora.  

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

  • Emilia Jagielska - kl. IVd
  • Wiktoria Kaleta - kl. IVd
  • Jan Gryglaszewski - kl. VIa

Wielka Liga Czytelnikow wyniki finału 2018

Drużyna zdobyła w półfinale max. liczbę punktów i  zakwalifikowała się do III etapu – finału wojewódzkiego. W finale nasz zespół był piąty. Jest to ogromny sukces dla szkoły, a przede wszystkim dla uczestników konkursu. Tym bardziej, że już po raz kolejny katowicka „Siedemnastka” dostała się do finału.

Drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym roku.

Wszystkim uczestnikom WLC należą się podziękowania za wielomiesięczny trud i wytrwałość w czytaniu książek oraz rozwiązywaniu testów.

Koordynatorem szkolnym WLC była Pani Anna Marzec.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.