BIP

Uwaga

II miejsce w finale Wielkiej Ligii Czytelników 2013

W dniu 6 kwietnia 2013 r. w SP nr 1 w Katowicach odbył się finał Wielkiej Ligii Czytelników. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy III a – Anna Fojkis, Amelia Rucińska i Piotr Gryglaszewski.

Etap szkolny polegał na przeczytaniu jak największej ilości książek wyznaczonych przez organizatorów Wielkiej Ligii Czytelników oraz zdobyciu najwyższej liczby punktów z testów, które uczniowie musieli rozwiązywać po każdej przeczytanej lekturze. Wielka Liga Czytelników trwała kilka miesięcy, więc jej uczestnicy wykazali się wytrwałością i dużą wiedzą. Koordynatorem etapu szkolnego była p. Anna Marzec.

W finale spotkały się drużyny z dwunastu katowickich podstawówek.

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce,

 

ligaczyt 0001     ligaczyt 0002     ligaczyt003

przegrywając tylko jednym punktem. Drużyny rozwiązywały krótkie testy, odpowiadały ustnie na wylosowane pytania, wykonywały prace plastyczne oraz rozwiązywały krzyżówki.

Finał miał formę rodzinnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w nim z opiekunami, którzy kibicowali swoim pociechom oraz udzielali im wsparcia.

Zwycięzcom II miejsca gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć:

  • dsc_0002
  • dsc_0009
  • dsc_0022
  • dsc_0023
  • p1090131
  • p1090139
  • p1090149

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.